İzmir’in profesyonel ses kayıt stüdyosu.

Karşıyaka ‘ da bulunan 74 m² profesyonel akustik yalıtımlı okuma odası bulunan profesyonel ses kayıt stüdyosunda, ses kayıtlarınızı yüksek dünya standartlarında yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz ses kayıtlarınız için profesyonel ses edit hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

İzmir’in ,dijital mix yapan stüdyosu.

Mix yapmak ayrı bir deneyim ve yüksek standartlarda ekipman gerektirir. Başka stüdyolarca alınmış demo , albüm veya kendi hazırlamış olduğunuz kayıtlarınız dünya standartlarında mixlenir.

İzmir’de, son teknoloji mastering.

Mixlenmiş kayıtlarınızın bütün ve daha iyi olarak duyulmasını sağlayan son teknik aşama mastering olarak adlandırılır. Farklı zamanlarda aynı aranjör ,yada farklı stüdyolarda yada farklı stüdyolarda mixlenmiş kayıtlarınızda oluşan renk ve volüm farklılıkları modern ekipmanlarla yapılacak mastering ile ayrı bir boyuta taşınacaktır.

İzmir’de İstanbul standardında stüdyo.

Bestelerinizin amacına uygun ve en doğru aranje hizmetini modern teknolojik ekipmanlar ile duygulara dokunacak şekilde yapıyoruz.

Son teknoloji ile İzmir’de dublaj hizmeti.

Sektör deneyimi ,güncel ve son teknolojiye sahip sound ekiplanlarıyla sinema,film ,reklam ve reklam filmleri için dublaj hizmeti verilmektedir.

İzmir’de kanal kayıt ve hücum kayıt stüdyosu.

Şehir değiştirmeden hücum ve kanal kayıtlarınızı Karşıyaka’ daki stüdyomuzda modern teknoloji ile takım çalışmasının tadına vararak gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir’ de reklam ve film müzikleri stüdyosu.

Müziğin her türlü filmde yaratmış olduğu bilinçli ve bilinçaltı etkisi tartışmasızdır. Karaca prodüksiyon farkıyla duygu ve değerlere dokunabileceksiniz.